Uw automatiseringswens - onze totaaloplossing
We Automate Machines! We leveren alle automatiseringsproducten voor HFFS-machines, waaronder de besturing en motion of de hybride besturing.
We Automate Machines! We leveren alle automatiseringsproducten voor HFFS-machines, waaronder de besturing en motion of de hybride besturing. Ook leveren we alle motoren, aandrijvingen, positiesensoren, veiligheidsapparatuur, temperatuurregelaars en overige paneelcomponenten. Deze zijn allemaal eenvoudig te integreren en zijn voorzien van het welbekende Omron-logo, dat staat voor kwaliteit en betrouwbaarheid.
A - Veelzijdige recept- en gegevensbehandeling
Bij de export van machines is er behoefte aan een bedieningsinterface in meerdere talen met een eenvoudige receptbehandeling. Daarbij mogen andere belangrijke aspecten, zoals het loggen van CIF-kaartgegevens (CFR21) en bestandsbehandeling (PDF openen, flash en video) niet uit het oog worden verloren. HMI's uit de NS-serie van Omron bieden deze mogelijkheden in een professionele en stabiele machine-interfaceoplossing.
B - Veilige externe toegang
Voor machinebouwers is het essentieel snel problemen bij de klant op te sporen en onderhoud aan machines uit te voeren. Ook de eindgebruiker profiteert van externe toegang, omdat de machine gemakkelijk toegankelijk is en real-time productie-informatie kan leveren. Omron heeft veel ervaring met oplossingen voor veilige externe toegang.
C - Servo-CAM-synchronisatie
Voor een soepel folietransport synchroon met de mechanische CAM-as moet er een virtueel CAM-profiel worden gecreëerd voor de servo voor het folietrekken. De G5-controller van Omron is optimaal afgestemd op deze functie; als ingangssignaal voor de vergrendeling wordt het signaal van de drukmerksensor E3ZM-V gebruikt. Dit alles wordt samengebracht en geregeld door de NJ-machinecontroller.